OK
title-leftپست پیش ساخته طیف آسا title-right
bg-corner
   

شرکت طیف آسا با بهره گیری از تجربه 28 ساله در تولید تابلوهای برق و همچنین با استفاده از دانش روز دنیا و استانداردهای ارائه شده از سال 89 تولید پست های پیش ساخته را آغاز نموده است. شایان ذکر است پست های پیش ساخته با وجود ابعاد کوچکتر دارای سطح ایمنی بالایی بوده و همچون پست های زمینی سابق قابلیت تغییر در رنج چیدمان تجهیزات و همچنین تعمیر و نگهداری در صول مدت عملکرد را دارا می باشند.
   -فلزی
  -بتونی


 
   
 

پسـت های پیش ساخته فلزی

از جمله مهمترین مزیت های پست های پیش ساخته فلزی، توسط شرکت طیف آسا بهره گیری از سقف های دو جداره( با شیب های داخلی و بیرونی) و همچنین طراحی دریچه های هوای مناسب در درب ها و کف پست می باشد تا تهویه هوای مناسب و طبیعی را جهت ارائه کلاس حرارتی مورد تأیید شرکت های توزیع و مشتریان( کلاس حرارتی 10 ) تأمین نماید.

طراحی پست های پیش ساخته فلزی شامل بخش های مختلف به شرح ذیل می باشد:

تابلوهای فشار متوسط

 ضعیف

ترانسفورماتور                                                                                                                            

اسکلت و یا بدنه کیوسک

تهویه                               

 
 


 
   

پست های پیش ساخته بتنی( ضد زلزله )

تجربه مفید استفاده از پست های پیش ساخته فلزی در نقاط مختلف کشور شرکت های تولید کننده پست های پیش ساخته را بر آن داشت تا اقدام به طراحی نمونه جریدی از این پست ها با استحکام و مقاومت بالا نماید. از سوی دیگر با توجه به توسعه شهری در سال های اخیر و لزوم استفاده از پست های پیش ساخته در معابر شهری و به کار گیری از پست هایی با مقاومت بالا در مقابل صدمات فیزیکی و همچنین با قابلیت زیبا سازی شهری از سوی کارفرمایان بسیار مورد توجه قرار گرفت.

شرکت طیف آسا از سال 1390 اقدام به طراحی و تولید پست های پیش ساخته بتونی با ظرفیت های مختلف نموده است. طراحی و تست پست های پیش ساخته بتونی بر اساس استاندارد IEC 61330   بوده و دریچه های بازم جهت عبور کابل و همچنین تهویه هوا در طراحی این پست ها در نظر گرفته شده است. سیمان مورد استفاده از نوع تیپ 2 یا 5 و ضد سولفات بوده و عیار سیمان در هر متر مکعب نیز 400 کیلوگرم می باشد. ضد زلزله بودن و همچنین امکان رنگ آمیزی بادوام و متنوع پست های پیش ساخته بتونی از جمله مزیت های مهمی است که باعث گردیده استقبال از این نوع پست به مرور زمان افزایش چشمگیری یابد.

 
bg-corner