OK
     

 

شركت طيف آسا فعالیت خود را درسال 1363 (1984میلادی) بعنوان سازنده تابلوهاي فشار ضعیف ، فشار متوسط ، پست های کمپکت   (فلزی و بتنی) و تابلوهاي ترانس ايزوله بيمارستاني (اولين توليد كنندگان اين نوع تابلوها درايران)  با مديريت نوين و پويا ، تعهد به ارزش هاي انساني و تكيه بر فعالیت‌های منظم درون سازمانی آغاز نموده است .این شرکت توانسته با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته برای تحلیل ، محاسبات و طراحی قطعات و با بکارگیری ماشین آلات مدرن و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا تولیدات خود را در سطح کیفیت جهانی عرضه نماید.

چشم انداز

در آینده شركت طيف آسا بر آن دارد تا :

-سرآمد و افتخارآفرین در صنعت تابلوسازی و صنایع وابسته به آن و پیشتاز در ارائه خدمات تخصصی با برند معتبر

-افزایش بهره وری انرژی در راستای نیل به توسعه پایدار کشور از راه تدوین و اجرای استاندارد و ارائه راهکارهای نوآورانه و فن آورانه گردد و با تکیه بر اندیشه پویا، علم مفید، کار هدفمند و هم‌افزایی گروهی اولین و بهترین انتخاب کارفرمایان و مهندسین مشاور در کشور خواهد بود.

استراتژی

مهمترین راهبرد شرکت طیف آسا تبدیل فرصت های موجود در عرصه های تخصصی به مزیت ها و دستاوردهای واقعی است.

مأموریت

حفظ احترام، ارزش و کرامت همه انسان‌ها و افزایش رضایت مشتریان

افزایش کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای بین الملی

حضور فعال در بازارهای داخلی و فعالیت در بازارهای منطقه

نقش آفرینی در توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران

ايجاد سازمان مبتني بر فطرت انساني با موقعيت رهبري صنعت در كشور با كيفيت كلاس جهاني در راستاي تحقق سودآوري و بهینه سازی انرژی در فعاليت‌هاي صنعتي، تجاري و خدماتي

شرکت طیف آسا دوبار در سال های 1379(2000 میلادی ) و سال 1386 (   2007 میلادی ) توسط وزارت نیرو مورد ارزیابی قرار گرفت و هر دو بار در زمینه ساخت پست های کمپکت ، تابلوهای فشار متوسط ، فشار ضعیف وکنترل مورد تأیید کامل قرار گرفت.

عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان تابلوهای برق

عضو و سهامدار آزمایشگاه صنعت برق

صنعتگر نمونه سال 92

دارای تایپ تست از پژوهشگاه نیرو و آزمایشگاه صنایع برق ایران E.P.I.L

دارای تاییدیه از شرکت توانیر و اکثر شرکتهای برق توزیع استانها

این شرکت تاکنون در پروژه های بسیاری مانند پروژه های نفتی- پتروشیمی صنایع برق، آب، آب فاضلاب، صنایع خودروسازی، برق های منطقه ای، کارخانجات متعدد، صنایع مادر، بیمارستان ها ی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و تأمین اجتماعی، پروژه های مسکن و شهرسازی، پروژه های فرودگاهی کشور و غیره فعالین گسترده ای دشته و همچنین توانسته بازار خوب و مشتریان مناسبی برای محصولات خود در کشورهای همجوار( ترکمنستان، عراق و .... ) به وجود آورده و صادرات مناسبی را نیز داشته باشد. شرکت طیف آسا جزء اولین شرکت های دریافت کننده گواهینامه ISO 9001 در ایران بوده و اولین گواهینامه را در سال 1377 ( 1998 میلادی ) اخذ نمود.

شرکت طیف آسا در جهت حفظ رضایت مندی مشتریان با ارائه محصولی با کیفیت بالا خط مشی سازمانی خود را بر اساس موارد ذیل قرار داد.

افزایش رضایت مشتریان

افزایش کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی

حضور فعال در بازارهای داخلی و فعالیت در بازارهای منطقه

آموزش مستمر منابع انسانی

افزایش بهره وری در سازمان

امید است تلاش روز افزون کارکنان این شرکت باعث ارائه محصولی در خور و شایسته هموطنان باشد.
شرکت طیف آسا در سال 1396 (2017) به طیف آسا البرز تغییر نام داد.